nasza infolinia: 123 124 126
*opłata jak za połączenie lokalne
  • Cennik
  • Vany
  • Bezgotowkowo

program lojalnościowy

W wypożyczalni samochodów Happy Drive 24 bardzo dużą uwagę przykładamy do wspólnych relacji z naszymi dotychczasowymi klientami, ponieważ lojalność oznacza dla nas bardzo wiele.

Dołącz do Programu Lojalnościowego Happy Drive 24 "Our car, your destination" już teraz. Niezwłocznie po przystapieniu, będziesz mógł cieszyć się szeregiem ekskluzywnych korzyści, w zalezności od poziomu członkostwa i otrzymanej karty.

Uczestnictwo w naszym programie nie wymaga żadnych dodatkowych opłat i jest zupełnie BEZPŁATNE. Aby przystąpić do programu lojalnościowego, trzeba stać się członkiem Happy Drive 24 "Our cars, your destination". W tym celu należy skorzystać z naszych usług a po spełnieniu określonych wymogów można cieszyć się przywilejami płynacymi z członkowstwa.

Dbając o naszych stałych klientów oferujemy cztery rodzaje kart lojalnościowych, które upoważniają do członkostwa w naszym klubie a w konsekwencji do określonych przywilejów i zniżek. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest bezpłatne i służy do zbierania punktów, pozwalających uzyskać wyższy stopień uprzywilejowania. W ramach programu lojalnościowego wyróżniamy następujące rodzaje kart lojalnościowych: Karta RED, Karta SILVER, Karta GOLD, Karta BLACK.